Kontakt

ARTLOOP TEAM

MECENASI / PATRONS
Joanna Cichocka-Gula | Wiceprezydent Sopotu / Deputy Mayor of Sopot
Zbigniew Buski | Dyrektor Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie / Director of the State Art Gallery in Sopot

PROGRAM / PROGRAMME

Główne kuratorki / chief curators: Lena Dula + Emilia Orzechowska | Stowarzyszenie A KuKu Sztuka / A KuKu Sztuka Association
Kuratorzy  /curators:
Wystawy 
/ exhibitions: Lena Dula + Emilia Orzechowska (2012–2014), Emilia Orzechowska + Roma Piotrowska (2015), Kolektyw Kuratorski/Curatorial Collective: Lena Dula, Małgorzata Gołębiewska, Emilia Orzechowska, Ewa Szabłowska, Stach Szabłowski (2016)
Design/realizacja obiektów/object design/construction: Maciej Ryniewicz (2011–2012), Filip Kozarski (2011–2014), Dorota Terlecka (2015–2016)
Program filmowy/film programme: Justyna Wicenty (2011), Marek Kraska (2011–2015), Małgorzata Taraszkiewicz-Zwolicka (2012–2015), Ewa Szabłowska (2015–2016)
Edukacja/education: Sylwester Gałuszka + Katarzyna Smoła (2012), Aleksandra Grzonkowska (2013), Marta Karalus (2014), Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” (2015)
Booking zagranicznych artystów muzycznych/foreign music artists booking: Krzysztof Lach (2012–2015)

ARTYŚCI / ARTISTS

Laurie Anderson, Karolina Balcer, Basia Bańda, Agnieszka Barańska, Anna Baumgart, Berwick Street Collective, Beza Projekt, Ebony Bones, BudCud (Agata Woźniczka + Mateusz Adamczyk), Rafał Bujnowski, Bogna Burska, Jon Chen, Sławek ZBIOK Czajkowski, Chicks On Speed, Henryk Cześnik, Oskar Dawicki, Karoleen Decastro, Mikołaj Długosz, Ebola Ape, Joanna + Agnieszka Fluder, Maurycy Gomulicki, Nicolas Grospierre + Olga Mokrzycka-Grospierre, Alyssa Gruen, Grupa Azorro, Grupa Krecha, Izabella Gustowska, Elżbieta Jabłońska, Michał Jacaszek, Sławek Jaskułke + Katarzyna Borek + Joanna Duda, Piotr Wyleżoł + Paweł Kaczmarczyk, Kaye Winwood Projects, Ada Karczmarczyk, Mary Komasa, Kompott (Maja Ganszyniec + Krystian Kowalski), Lech Kowalski, Jarosław Kozakiewicz, Katarzyna Kozyra, Anna Królikiewicz, Gosia Kuciewicz/Centrala, Maciej Kurak, Robert Kuśmirowski, Kobas Laksa, Lee DVD, Dominik Lejman, Norman Leto, Lilly Hates Roses, Luomo, Make Life Harder, M.Bunio.S, Artur Malewski, Wojtek Mazolewski, Natalia Mleczak, Bartosz Mucha, Jacek Niegoda, Marcel Nieto-Głowacki, Nouvelle Vague, Pictorial Candi, Polen Performance, Portishead, Konrad Pustoła, Joanna Rajkowska, Patrick Ramos, Razy2, Anna Reinert, Grażyna Rigall + Maria Jachowicz, Alicja Rogalska, Daniel Rumiancew, Joanna Rusinek + Filip Kalkowski, Janek Simon, Skalpel, Łukasz Skąpski, Dominika Skutnik, So Flow, Michał Sosiński, Kate Spence, Sherwin Sullivan Tjia, Jacek Staniszewski, Magdalena Starska, Jan Strumiłło, Łukasz Surowiec, Maria Targońska, Terrific Sunday, Florian Tuercke, Dorota Walentynowicz, Mariusz Waras, Aleksandra Wasilkowska, Gillian Wearing, Ania Witkowska, Adam Witkowski, Xavery Deskur Wolski, Jakub Woynarowski, Julita Wójcik, Honza Zamojski, Joanna Zastróżna.

PRODUKCJA | REALIZACJA / PRODUCTION

Główne producentki/chief producers: Lena Dula + Emilia Orzechowska | Stowarzyszenie A KuKu Sztuka/A KuKu Sztuka Association
Producenci/producers: Wojtek Wojtkuński (2011), Michał Juzoń (2012), Paulina Neugebauer (2012–2014), Sebastian Adamczyk/Error (2012, 2016), Marcin Linkiewicz (2013), Melania Szymerowska + Bartek Cybowski (2015), Magda Smolak (2016)
Kierownik Biura Festiwalowego/head of the Festival Office: Aleksandra Grzonkowska (2014), Monika Tomaszek (2015), Agata Braun (2016)
Koordynatorzy/coordinators: Magda Ossowska (2011), Anna Niedźwiecka (2011 | koordynatorka wolontariuszy/coordinator of volunteers), Aleksandra Grzonkowska (2012 | koordynatorka debaty/debate coordinator), Agata Postek (2012 | logistyka + biuro/logistics + office), Marta Czarnecka (2012 | koordynatorka wolontariuszy/coordinator of volunteers) Agnieszka Trymerska (2012 | koordynatorka/coordinator of ARTSPACES, 2013 | koordynatorka wolontariuszy/coordinator of volunteers), Natalia Gruba (2015 | koordynatorka działań edukacyjnych + biuro/coordinator of educational activities + office).
Urząd Miasta Sopotu/Wydział Kultury – współpraca organizacyjna/Sopot City Hall/Department of Culture – organizational support: Monika Górska (2011–2012, 2015–2016), Agnieszka Rek (2012–2013, 2015–2016), Aneta Ścioch (2013), Weronika Krzyżanowska-Balita + Barbara Lewińska (2014).
Państwowa Galeria Sztuki– współpraca organizacyjna/State Art Gallery – organizational support: Anna Lejtkowska (2011), Katarzyna Kreft (2011, 2013), Anna Trojanowska (2012), Malwina Spandowska (2015), Magda Swacha (2015–2016)

IDENTYFIKACJA / VISUAL IDENTIFICATION
Patrycja Orzechowska (2011–2013), Studio Uniforma (2014–2016)

PROMOCJA / PROMOTION
PR: Marta Szadowiak (2011), Hanna Kożuchowska (2012), Katarzyna Smoła (2013–2016), Natalia Taranta-Pelc (2016)
Wsparcie promocyjne/promotion support: Katarzyna Gumowska (2012 | media lokalne/local media) + Malwina Toczek (2012 | promocja internetowa/online promotion), Krzysztof Kowalczyk (2013 | promocja programu muzycznego/promotion of the music programme)

DOKUMENTACJA / DOCUMENTATION
Michał Andrysiak (2011 | foto/photo + video), Artur Rawicz (2012 | foto/photo), Łukasz Unterschuetz (2012 | foto/photo), Sylwester Gałuszka (2012–2016 | video), Bogna Kociumbas (2013–2016 | foto/photo), Joanna „Frota” Kurkowska (2014 | foto/photo)

WSPÓŁPRACA MIĘDZYFESTIWALOWA / INTERFESTIVAL COLLABORATION
Małgorzata Gołębiewska + Marcin Gołębiewski (2012–2015 | ArtBoom Festival), Ula Śniegowska (2014 | American Film Festival), Marcin Gołębiewski (2014–2016 | Katowice Street Art Festival), Ewa Szabłowska (2014–2016 | T-Mobile Nowe Horyzonty)

KSIĘGOWOŚĆ / ACCOUNTING
Małgorzata Słowikowska, Joanna Zakrzewska